REFERENCE


"Každá nemovitost si nese svůj příběh vyprávěný lidmi. Tito lidé mě svými příběhy posunuli dál a obohatili tak můj pracovní i soukromý život kouskem sebe.

Děkuju! :)"


Rádi bychom Vám s manželkou tímto poděkovali, za pomoc a celkové zprostředkování prodeje našeho bytu. A nejen za celkový prodej, ale i za Váš profesionální přístup, vstřícnost a hlavně ochotu. Nejednou jste nám pomohl i se záležitostmi, které až tak úplně nesouvisely s prodejem a to by jen tak někdo neudělal. Velmi si vážíme Vaší práce a s naprostou důvěrou Vás jako makléře doporučíme všem našim známým, kteří budou chtít ať už kupovat či prodávat nějakou nemovitost. Spolupráce s Vámi byla vážně skvělá a jsme velice rádi, že z toho množství makléřů, kteří se nám ozvali na začátku našeho prodeje, jsme zvolili právě Vás, jelikož jste ve Vašem oboru jednička.

Jan K.Brněnský podnikatel

Dobrý den, tímto bych vám chtěla, za moji celou rodinu, poděkovat za prodej našeho domu v Ponětovicích, prostřednictvím vaší realitní kanceláře, panem J. Juřenou. Moje žádost byla, prodej co nejvíce v soukromí, aby neměl dopad na naše malé děti a nás samotné. Všechny prohlídky pan Juřena pořádal sám, vždy mi předal klíče a vše zabezpečil, a staral se o nás jako "o vlastní". S novými majiteli našeho domu jsme se viděli až v den předání domu a vše proběhlo naprosto dokonale. Pan Juřena vše zařídil ještě lépe, než jsem čekala, opravdu moc děkuji za vaši kancelář, byli jsme celá rodina dokonale spokojeni. Přejeme vám spoustu úspěchů a ať jsou všichni vaši klienti spokojeni tak, jako my.

paní Kateřina F.Pracovnice na městském úřadu

„Vybral som si Vás, pretože vždy chcem len to najlepšie. Maximálna profesionalita!“

Ing. Michal G.Podnikatel, Muž roku Slovenska 2011

"Obdivuji tvoji urputnost kombinovanou s důsledností."

JUDr. Pavlína U.Advokátka, 11 let realitní praxe

„Ten košík hub jsem nasbíral dnes pro Vás pane Juřeno za dnešní prohlídky ve státní svátek.“

pan Antonín D.Mistr brněnské firmy, rybář

"Jako drobné poděkování, že mi pomáháte s hledáním chaty a za Váš přístup Vám posílám naše domácí znojemské okurky."

pan David Z.Učitel se zálibou v rybaření

„Vy jste naprosto BOŽÍ :-). Díky moc, že jsme Vás potkali!“

paní Kateřina F.Sekretariát starosty, maminka

"Náš malý spává klidně celou noc, co jsme se přestěhovali. Díky za vše!“

paní Dana N.Maminka na mateřské